slider 1
Jsme levnější než 90% konkurence

Proč? Zákazníci říkají, že naše služby nabízíme za obdobné hodinové sazby, ale přitom jsme rychlejší a lépe organizovaní než jiné firmy. ŠETŘETE 10%.

Nezávazně poptat
slider 2
Stěhujte efektivně, stěhujte chytře

Nabízíme nezávaznou obhlídku stěhování, kde Vám zdarma poradíme jak ušetřit za stěhování, jaké krabice Vám můžeme zapůjčit a jakou cenu od nás můžete očekávat.

NEZÁVAZNÁ OBHLÍDKA
slider 3
S námi je stěhování bezpečnější

Máme 7 let zkušeností, pojištění a ochrana Vašich věcí je pro nás prioritou a proto nabízíme balící službu ke každému stěhování.

Nezávazně poptat

LEVNÉ STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO

Stěhování bytů v Brně levně

Stres a nervy ze stěhování bytu, čas obětovaný při výběru té nejlepší stěhovací firmy.. Tak s tím už si nelamte hlavu! Tým STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO je totiž výhradní specialista na soukromé stěhování bytů a domů v Brně a okolí. Naše levné stěhování bytů Brno Vám zajistí komfort a pocit bezpečí během stěhování Vašeho bytu. Stěhování bytů Brno levně a efektivně.

Stěhujeme levně byty a domy všech druhů a velikostí, to vše za konkurenceschopné ceny.

Hledáte-li levné stěhování bytu, máme pro Vás řešení. Naše rychlá parta stěhováků zvládne stěhování bytu 3+1 po Brně do 5,5 hodiny, to vše za levné a nízké ceny. Jezdíme v čistých čalouněných vozech, využíváme profi vybavení a kvalitní pojištění. Bezpečí a ochrana Vašich věcí je pro nás stěžejní. Měsíčně takto v Brně levně přestěhujeme přes 50 bytů.

 

LEVNÉ STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO ZA BEZVA CENY

S námi za levné stěhování bytu v Brně nezaplatíte ani korunu navíc. Naše nízké ceny stěhování Vás mile překvapí. Chcete-li od nás získat garantovanou cenu stěhování bytu, domluvte si nezávaznou návštěvu poradce. Po zhlédnutí prostor Vám připraví cenovou kalkulaci a harmonogram prací.PRACOVNÍCI STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO

1 a více pracovníků . . . . . . 300 Kč/hod

KOMPLETNÍ CENÍK

 

LEVNÉ A RYCHLÉ STĚHOVÁNÍ BYTŮ V BRNĚ

Svěřte stěhování Vašeho bytu odborníkům. Levné stěhování bytů s efektivním plánem a přípravou Vám ušetří značné náklady a starosti. Při stěhování bytů v Brně si poradíme s jakýmkoliv břemenem, nabízíme stěhování těžkých břemen, klavírů, trezorů i pianin. Levné stěhování bytů zahrnuje také balící službu pro ochranu Vašich věcí.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

 

 

Každé stěhování bytů v Brně je pro nás stejně jedinečné. Naše kvalifikovaná parta Vás proto odmění úsměvem a během stěhování bytů bude zacházet s Vašimi věcmi opatrně a láskou.

Co ale se starým nábytkem, spotřebiči a věcmi? Žádný problém, provedeme ekologickou likvidaci a nepotřebné oblečení a lůžkoviny zavezeme do Armády spásy. Od nás získáte také kompletní vyklízení bytů Brno.

Potřebujete také uskladnit nábytek z bytu? Máme pro Vás elegantní řešení, během stěhování bytů v Brně nabízíme krátkodobé uskladnění ve vlastních prostorech. Pro levné stěhování bytu v Brně získáte navíc dopravu do skladu zdarma. 

Poskytujeme levné stěhování bytů po Brně i levné stěhování bytů z Brna do celé ČR. Levně přestěhujeme byt i do zahraničí. Stěhování bytů v Brně provádíme i o víkendu. Stěhování bytu levně a bez příplatku.

Máte-li k našemu levnému stěhování bytů jakékoliv dotazy, jsme Vám k dispozici na čísle +420 775 667 214 nebo vyplňte náš jednoduchý formulář. LEVNÉ TĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO – Váš důvěryhodný partner.

Rychlá poptávka
Zdarma obhlídka stěhování

Klikněte a získáte nezávaznou návštěvu technika zcela zdarma. Šetřete peníze!

ZAPŮJČENÍ KRABIC ZDARMA

Krabice Vám dovezeme až k Vám domů.

Novinky
Stěhování v Brně
29.5.2017
Stěhování Brno Praha
15.4.2017
+420 775 667 214
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).