slider 1
Jsme levnější než 90% konkurence

Proč? Zákazníci říkají, že naše služby nabízíme za obdobné hodinové sazby, ale přitom jsme rychlejší a lépe organizovaní než jiné firmy. ŠETŘETE 10%.

Nezávazně poptat
slider 2
Stěhujte efektivně, stěhujte chytře

Nabízíme nezávaznou obhlídku stěhování, kde Vám zdarma poradíme jak ušetřit za stěhování, jaké krabice Vám můžeme zapůjčit a jakou cenu od nás můžete očekávat.

NEZÁVAZNÁ OBHLÍDKA
slider 3
S námi je stěhování bezpečnější

Máme 7 let zkušeností, pojištění a ochrana Vašich věcí je pro nás prioritou a proto nabízíme balící službu ke každému stěhování.

Nezávazně poptat

NEJLEVNĚJŠÍ STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO

Nejlevnější stěhování bytu v Brně

STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO je výhradní specialista na soukromé stěhování bytů a domů v Brně a okolí. Stěhování bytů Brno Vám zajistí pohodlí a pocit bezpečí během stěhování. Naše ceny patří mezi nejlevnější v Brně. 

Stěhujeme byty a domy všech druhů a velikostí, byty stěhujeme v Brně a z Brna do celé ČR. To vše za exkluzivní ceny. Šetřete s námi peníze, stěhujte byt chytře a levně. S námi se nejlevnější stěhování bytů v Brně prostě vyplatí.

Chcete-li nejlevnější stěhování bytu, máme pro Vás řešení. Pokud najdete stěhování bytu s levnější cenou, snížíme Vám cenu na hladinu konkurence a ještě přidáme bonus 5%!

Stěhujeme v čistých polstrovaných vozech, využíváme speciální vybavení a kvalitní pojištění. Ochrana Vašich věcí při stěhování je pro nás stěžejní. Měsíčně v Brně přestěhujeme cca 50 bytů.

 

CENA ZA NEJLEVNĚJŠÍ STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO

Nabízíme Vám jedno z nejlevnějších stěhování bytu v Brně. Nízké ceny našeho stěhování Vás mile potěší. Chcete-li od nás vědět přesnou cenu stěhování bytu, domluvte si nezávaznou návštěvu našeho poradce. Po zhlédnutí stěhovaných prostor Vám připraví cenovou kalkulaci.PRACOVNÍCI STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO

1 a více pracovníků . . . . . . 300 Kč/hod

KOMPLETNÍ CENÍK

 

OVĚŘENO - NEJLEVNĚJŠÍ STĚHOVÁNÍ BYTŮ V BRNĚ

Svěřte stěhování Vašeho bytu specialistům. Nejlevnější stěhování bytu 3+1 Vás může stát okolo 3000 Kč.  S efektivním plánem a přípravou Vám ušetříme značné náklady i starosti. Nejlevnější stěhování bytů zahrnuje také výhod - balící službu pro ochranu Vašich věcí, dopravu krabic na stěhování zdarma, slevu ze stěhování aj. Za naše ceny nabízíme nejlepší poměr kvality a hodnoty služby. Přesvědčte se s námi:

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

 

 

Nejlevnější ceny stěhování bytů Brno. Máte otázky ke stěhování bytů Brno? Jsme Vám k dispozici na čísle +420 775 667 214 nebo vyplňte náš jednoduchý formulář. NEJLEVNĚJŠÍ STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO – Vaše jistota nízkých cen.

Rychlá poptávka
Zdarma obhlídka stěhování

Klikněte a získáte nezávaznou návštěvu technika zcela zdarma. Šetřete peníze!

ZAPŮJČENÍ KRABIC ZDARMA

Krabice Vám dovezeme až k Vám domů.

Novinky
Stěhování v Brně
29.5.2017
Stěhování Brno Praha
15.4.2017
+420 775 667 214
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).