slider 1
Jsme levnější než 90% konkurence

Proč? Zákazníci říkají, že naše služby nabízíme za obdobné hodinové sazby, ale přitom jsme rychlejší a lépe organizovaní než jiné firmy. ŠETŘETE 10%.

Nezávazně poptat
slider 2
Stěhujte efektivně, stěhujte chytře

Nabízíme nezávaznou obhlídku stěhování, kde Vám zdarma poradíme jak ušetřit za stěhování, jaké krabice Vám můžeme zapůjčit a jakou cenu od nás můžete očekávat.

NEZÁVAZNÁ OBHLÍDKA
slider 3
S námi je stěhování bezpečnější

Máme 7 let zkušeností, pojištění a ochrana Vašich věcí je pro nás prioritou a proto nabízíme balící službu ke každému stěhování.

Nezávazně poptat

Stěhování Brno Praha

Plánujete stěhování bytu z Brna do Prahy? Nabízíme stěhování na pravidelné trase mezi Brnem a Prahou, pokud tedy chcete stěhovat byt a ušetřit peníze, čtěte dále.  

Jarní měsíce rozhoupali poptávku po stěhování do Prahy, dvakrát až třikrát do měsíce proto jezdíme z Brna do Prahy. Z Brna nejčastěji stěhujeme byty, kanceláře, osobní věci nebo kusové zásilky zboží pro firmy. 

Stěhování Brno Praha zabere v průměru 6-10 hodin, z toho min. 4 hodiny strávíme na dánici. Cena stěhování Praha Brno vychází v průměru okolo 6 - 12.tisíci. Vše se odvíjí od druhu a množství věcí, přístupnosti vozu a pater, ze kterých stěhujeme. Klíčovou roli pro cenu stěhování hraje přítomnost výtahu. 

Pokud chcete za stěhování ušetřit peníze, zadejte nám s předstihem svou poptávku stěhování do Prahy a my se ji pokusíme spárovat s jinou zakázkou. Můžete tak ušetřit až polovinu ceny stěhování! Jak to může cenově vypadat v porovnání se standardní cenou stěhování? 

CENA STĚHOVÁNÍ PRAHA BRNO

Cenový rozpočet se snažíme stanovit po předchozí osobní prohlídce nebo minimálně telefonátu. Od nás žádné paušální cenové nabídky s podtrženými cenami rozhodně nečekejte. V dubnu t.r. jsme realizovali stěhování bytu 2kk z Prahy do Brna. Jednalo se o standardní vybavení bytu ve 3.patře bez výtahu, v Praze pak 2.patro s výtahem. 

Zákazníkovi jsme dopředu přivezli a zapůjčili stěhovací krabice, 1x šatní box s ramínkem (úžasná věc pro stěhování oblečení i s ramínkem). Během stěhování jsme provedli demontáž a následnou montáž postele a větší IKEA knihovny. Nábytek, lednici a pračku jsme zabalili stretch folií, sklený konferenční stůl a prosklednou skříň pak navíc bublinkovou fólií. 

Stěhování bytu na trase Praha Brno nám s přípravou věcí a cestou zabralo 7,5 hodiny a cenově přišlo na 10.800 Kč. 

Zvýhodněné ceny stěhování na trase Praha Brno nebo Brno Praha

Pokud budeme mít v den stěhování naplánovanou trasu mezi Brnem a Prahou, můžete šetřit peníze za celou jednu cestu! U výše uvedeného příkladu to znamená, že pokud bychom v daném termínu stěhovali z Brna do Prahy, ušetřili bychom vám cca 3200 Kč! Cena stěhování bytu 2kk z Prahy do Brna by činila tedy pouhých 7.600 Kč. 

Pokud tedy plánujete stěhování do Prahy nebo z Prahy do Brna, napište nám dopředu svou poptávku a my pro vás zjistíme možnosti úspory ceny. Pokud zrovna nebudeme moci spárovat vaši poptávku s jinou, nic si z toho nedělejte. Naše ceny stěhování bytů jsou levné a konkurenceschopné. 

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA STĚHOVÁNÍ 

 

15.4.2017

Všechny články
Rychlá poptávka
Zdarma obhlídka stěhování

Klikněte a získáte nezávaznou návštěvu technika zcela zdarma. Šetřete peníze!

ZAPŮJČENÍ KRABIC ZDARMA

Krabice Vám dovezeme až k Vám domů.

Novinky
Stěhování v Brně
29.5.2017
Stěhování Brno Praha
15.4.2017
+420 775 667 214
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).