slider 1
Jsme levnější než 90% konkurence

Proč? Zákazníci říkají, že naše služby nabízíme za obdobné hodinové sazby, ale přitom jsme rychlejší a lépe organizovaní než jiné firmy. ŠETŘETE 10%.

Nezávazně poptat
slider 2
Stěhujte efektivně, stěhujte chytře

Nabízíme nezávaznou obhlídku stěhování, kde Vám zdarma poradíme jak ušetřit za stěhování, jaké krabice Vám můžeme zapůjčit a jakou cenu od nás můžete očekávat.

NEZÁVAZNÁ OBHLÍDKA
slider 3
S námi je stěhování bezpečnější

Máme 7 let zkušeností, pojištění a ochrana Vašich věcí je pro nás prioritou a proto nabízíme balící službu ke každému stěhování.

Nezávazně poptat

STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO PRAHA

Stěhování bytů z Brna do Prahy

Jsme přední stěhovací firma z Brna specializující se na soukromé a rezidenční stěhování bytů v Brně a okolí. Pravidelně realizujeme stěhování bytů Brno Praha a zpět. Stěhování z Brna do Prahy pro Vás znamená rozsáhlý stěhovací servis od plánování stěhování až po úklid bytu. 

Při stěhování bytu z Brna do Prahy můžete počítat s rychlým tempem a příjemným vystupováním našich zaměstnanců. Důraz klademe především na ochranu a bezpečnost Vašich věcí při stěhování Brno. V čistých vozech pravidelně realizujeme 4-5 stěhování Brno Praha měsíčně.

 

CENÍK STĚHOVÁNÍ BRNO PRAHA

S námi máte záruku, že Vás stěhování bytu Brno Praha nebude stát žádné náklady navíc. Naše ceny jsou totiž férové a odpovídají úrovni služby. Navíc na pravidelné trase můžete získat výraznou slevu. Chcete-li znát přesnou výši ceny stěhování Brno Praha či stěhování z Prahy do Brna, využijte nezávaznou návštěvu našeho poradce.PRACOVNÍCI STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO

1 a více pracovníků . . . . . . 300 Kč/hod

KOMPLETNÍ CENÍK

 

PRAVIDELNÉ TRASY STĚHOVÁNÍ BYTU BRNO PRAHA

V průměru jednou týdně realizujeme stěhování z Brna do Prahy nebo stěhování z Prahy do Brna. Nejčastěji provádíme stěhování bytů 1+1 a 2+1. Nabízíme zákazníkům flexibilní řešení, a proto stěhujeme byty i o víkendech a svátcích.

V rámci stěhování bytů Brno Praha provádíme stěhování těžkých břemen, trezorů a pian. Provedeme také demontáž a zpětnou montáž nábytku. Balení věcí, čisté vozy a pojištění pak zajistí ochranu stěhovaných věcí.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

 

 

Chcete-li se na cokoliv ke stěhování bytů Brno Praha zeptat, jsme Vám plně k dispozici na čísle +420 775 667 214 nebo vyplňte jednoduchý formulář. Váš tým STĚHOVÁNÍ BRNO.

Rychlá poptávka
Zdarma obhlídka stěhování

Klikněte a získáte nezávaznou návštěvu technika zcela zdarma. Šetřete peníze!

ZAPŮJČENÍ KRABIC ZDARMA

Krabice Vám dovezeme až k Vám domů.

Novinky
Stěhování v Brně
29.5.2017
Stěhování Brno Praha
15.4.2017
+420 775 667 214
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).