slider 1
Jsme levnější než 90% konkurence

Proč? Zákazníci říkají, že naše služby nabízíme za obdobné hodinové sazby, ale přitom jsme rychlejší a lépe organizovaní než jiné firmy. ŠETŘETE 10%.

Nezávazně poptat
slider 2
Stěhujte efektivně, stěhujte chytře

Nabízíme nezávaznou obhlídku stěhování, kde Vám zdarma poradíme jak ušetřit za stěhování, jaké krabice Vám můžeme zapůjčit a jakou cenu od nás můžete očekávat.

NEZÁVAZNÁ OBHLÍDKA
slider 3
S námi je stěhování bezpečnější

Máme 7 let zkušeností, pojištění a ochrana Vašich věcí je pro nás prioritou a proto nabízíme balící službu ke každému stěhování.

Nezávazně poptat

STĚHOVÁNÍ BYTŮ V BRNĚ

Stěhování bytů a domů v Brně

STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO se zaměřuje na soukromé stěhování bytů, domů a nebytových prostory v Brně a okolí. Stěhujeme byty všech druhů a velikostí za konkurenceschopné ceny. Díky specializaci víme o stěhování bytů vše, bytové domy v Brně známe jako své boty!

Naše poctivá parta stěhováků zvládne stěhování bytu 3+1 po Brně do 5,5 hodiny. Používáme čisté čalouněné vozy, profi vybavení a kvalitní pojištění. Bezpečí a ochrana Vašich věcí je pro nás nejdůležitější. Měsíčně takto v Brně přestěhujeme přes 50 bytů.

 

CENY STĚHOVÁNÍ BYTŮ V BRNĚ

S námi máte garanci, že za stěhování bytu v Brně nezaplatíte ani korunu navíc. Naše ceny stěhování jsou totiž ryze poctivé. Chcete-li vědět garantovanou cenu stěhování bytu, rezervujte si nezávaznou návštěvu poradce. Po zhlédnutí prostor Vám vypracuje cenovou kalkulaci vč. harmonogramu prací.PRACOVNÍCI STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO

1 a více pracovníků . . . . . . 300 Kč/hod

KOMPLETNÍ CENÍK

 

ODBORNÉ STĚHOVÁNÍ BYTŮ V BRNĚ

Svěřte stěhování Vašeho bytu odborníkům. Stěhování bytů s efektivním plánem a přípravou Vám ušetří nemalé náklady a starosti. Při stěhování bytů v Brně si poradíme s jakýmkoliv břemenem, provádíme stěhování těžkých břemen, klavírů, trezorů i pianin. Provedeme demontáž a zpětnou montáž nábytku, některé věci z bytu naopak pečlivě zabalíme.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

 

 

Nezáleží, zda objednáváte stěhování malého bytu či rezidenčního mezonetu. Každé stěhování bytů v Brně je pro nás originální a každý zákazník jedinečný. Naše sehraná parta Vás proto odmění úsměvem a během stěhování bytů bude zacházet s Vašimi věcmi něžně a šetrně.

Co se starým nábytkem, spotřebiči a věcmi? Provedeme ekologickou likvidaci starého nábytku, spotřebičů a nepotřebné oblečení a lůžkoviny svezeme do Armády spásy. Provádíme také kompletní vyklízení bytů v Brně.

Pokud potřebujete uskladnit nábytek z bytu, žádný problém. Při stěhování bytů v Brně nabízíme krátkodobé i dlouhodobé uskladnění ve vlastních prostorech. Pro stěhování bytu v Brně získáte dopravu do skladu zdarma. 

Realizujeme levné stěhování bytů po Brně i levné stěhování bytů z Brna do celé ČR. V rámci stěhování bytů po Brně nejčastěji uskutečňujeme stěhování bytů Brno Královo pole, stěhování Brno Řečkovice, stěhování Brno Kohoutovice a stěhování bytu v Brně Bohunicích.  

Máte-li ke stěhování bytu jakékoliv dotazy ke stěhování v Brně, jsme Vám k dispozici na čísle +420 775 667 214 nebo vyplňte náš jednoduchý formulář. STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO – Váš bezpečný partner.

Rychlá poptávka
Zdarma obhlídka stěhování

Klikněte a získáte nezávaznou návštěvu technika zcela zdarma. Šetřete peníze!

ZAPŮJČENÍ KRABIC ZDARMA

Krabice Vám dovezeme až k Vám domů.

Novinky
Stěhování v Brně
29.5.2017
Stěhování Brno Praha
15.4.2017
+420 775 667 214
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).