slider 1
Jsme levnější než 90% konkurence

Proč? Zákazníci říkají, že naše služby nabízíme za obdobné hodinové sazby, ale přitom jsme rychlejší a lépe organizovaní než jiné firmy. ŠETŘETE 10%.

Nezávazně poptat
slider 2
Stěhujte efektivně, stěhujte chytře

Nabízíme nezávaznou obhlídku stěhování, kde Vám zdarma poradíme jak ušetřit za stěhování, jaké krabice Vám můžeme zapůjčit a jakou cenu od nás můžete očekávat.

NEZÁVAZNÁ OBHLÍDKA
slider 3
S námi je stěhování bezpečnější

Máme 7 let zkušeností, pojištění a ochrana Vašich věcí je pro nás prioritou a proto nabízíme balící službu ke každému stěhování.

Nezávazně poptat

Stěhování těžkých břemen Brno

Těžká břemena - piana a trezory

Stěhování těžkých břemen Brno a okolí. ✅ Stěhování pian, pianin a klavírů ✅ Stěhování těžkých trezorů. Náš tým zvládne stěhování do schodů až 600 kg břemene. Potřebujete z bytu či domu přestěhovat klavír, pianino nebo trezor? Jako profesionální stěhovací firma z Brna se specializujeme na stěhování těžkých břemen z bytů, nebytových prostor a rodinných domů. Stěhování těžkých břemen Brno obsahuje kompletní stěhovací servis od přípravy stěhování břemene, přes balení a pojištění až po případné kotvení trezoru. Náš tým siláků si poradí s těžkým břemenem až do váhy 1,5 tuny.  Měsíčně provedeme stěhování okolo 30 těžkých břemen. Stěhování Brno s námi se vyplatí. 

 

CENÍK STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN BRNO

S námi máte garanci, že Vás stěhování těžkého břemene nebude stát žádné peníze navíc. Jsme féroví a neměníme sjednané ceny. Naše ceny stěhování Brno jsou výhodné pro každého. U těžkých břemen nad 300 kg doporučujeme bezplatnou konzultaci poradce, který posoudí terén, navrhne optimální pracovní postup a zpracuje cenovou kalkulaci.

 

Ceník stěhování těžkých trezorů, klavírů a pianin

Břemeno o váze Základ ceny Příplatek za patro
100 – 149 kg 2 500,- 300 Kč
150 – 249 kg 4 000,- 500 Kč
250 – 349 kg 6 000,- 700 Kč
350 kg a víc individuální cena

NEÁVAZNĚ POPTAT

 

STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN PROFESIONÁLNĚ

Svěřte stěhování těžkých břemen do rukou odborníků. Nic není horšího, než stěhovat těžké břemeno v rukách a bez zkušeností. Stěhování těžkých břemen není jen o síle, je to především dovednost. S pečlivým plánováním a přípravou Vám ušetříme nemalé finance i starosti. Náš tým siláků zná stěhování těžkých břemen v Brně jako své boty. Při stěhování Brno si poradíme s jakýmkoliv břemenem i ve složitém terénu. 

  • 7 let zkušeností ve stěhování těžkých břemen
  • Nezávazná konzultace specialisty před stěhováním břemene
  • Břemeno zabalíme do ochranné fólie
  • Stěhování břemen pojištěno na 1 milion
  • Při rezervaci stěhování 10 dnů předem získáte bonus 5% slevu

ONLINE POPTÁVKA

 

 

Nezáleží, zda objednáváte stěhování menšího pianina či luxusního koncertního křídla. Každé stěhování těžkých břemen Brno je pro nás stejně důležité. Náš silný a zkušený tým Vám zaručí, že se Vaše milované piano dostane bezpečně na správné místo.

Stěhování těžkých břemen provádíme v Brně a blízkém okolí. Nabízíme stěhování břemen z Brna do celé ČR, stěhováním Brno do zahraničí i stěhování těžkých břemen do ČR. Stěhování těžkých břemen provádíme také často na trase Brno Praha.  

Máte-li ke stěhování břemen jakékoliv dotazy, jsme Vám k dispozici na čísle +420 775 667 214 nebo vyplňte náš jednoduchý formulář. STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO – Váš silný partner.

Rychlá poptávka
Zdarma obhlídka stěhování

Klikněte a získáte nezávaznou návštěvu technika zcela zdarma. Šetřete peníze!

ZAPŮJČENÍ KRABIC ZDARMA

Krabice Vám dovezeme až k Vám domů.

Novinky
Stěhování v Brně
29.5.2017
Stěhování Brno Praha
15.4.2017
+420 775 667 214
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).