slider 1
Jsme levnější než 90% konkurence

Proč? Zákazníci říkají, že naše služby nabízíme za obdobné hodinové sazby, ale přitom jsme rychlejší a lépe organizovaní než jiné firmy. ŠETŘETE 10%.

Nezávazně poptat
slider 2
Stěhujte efektivně, stěhujte chytře

Nabízíme nezávaznou obhlídku stěhování, kde Vám zdarma poradíme jak ušetřit za stěhování, jaké krabice Vám můžeme zapůjčit a jakou cenu od nás můžete očekávat.

NEZÁVAZNÁ OBHLÍDKA
slider 3
S námi je stěhování bezpečnější

Máme 7 let zkušeností, pojištění a ochrana Vašich věcí je pro nás prioritou a proto nabízíme balící službu ke každému stěhování.

Nezávazně poptat

Stěhování v Brně

Stěhování v Brně

V Brně najdeme velkou spoustu stěhovacích firem, každý rok jich několik vznikne, ale také zanikne. Každá firma má jiné cíle, některá chce přinášet zákazníkům profesionální službu, servis a ryzí přístup. Jiné jde spíše o to, získat zakázku a vydělat si „na pivo“ . S důsledky svého diletantismu si hlavu nelámou.

Abyste se při výběru stěhovací firmy orientovali v záplavě superlativů, kterými se firmy chlubí, řekněme si několik dobrých zásad, kterých se vyplatí držet.

 

WEBOVÉ STRÁNKY ANEB STĚHOVÁNÍ BRNO VŠUDE KAM SE PODÍVÁŠ

Když procházíte webové stránky firem nabízející stěhování v Brně, nevíte, zda se vám chce smát nebo brečet. Každá firma je nejrychlejší, nejprofesionálnější, nejlevnější, no a samozřejmě také nejlepší. Slovo stěhování Brno zde vidíte stejně často, jako čárky ve větách. Stěhovací firmy se ani neobtěžují nějakým skloňováním, prostě naše STĚHOVÁNÍ BRNO je nejlepší a proto si vyberte své STĚHOVÁNÍ BRNO. Kromě toho také vidíte, že po přečtení textu jste se vlastně skoro nic nedozvěděli. Hledáte-li kontakty, majitele, potřebujete k tomu zároveň obchodní rejstřík.

Stránky jsou buď staršího data bez viditelných aktivit nebo výjimečně v moderním kabátě. Zde však nejásejte, nedozvíte se o nic více. Snad jen to, že firma pro vás udělá první i poslední. Nemožné hned, zázraky do druhého dne.

CENOVÁ NABÍDKA STĚHOVÁNÍ

Největší úskalí skýtá právě cena stěhování v Brně. Od stěhovací firmy se dozvíte především to, že mají nejlepší ceny za pracovníka, nejlepší hodinové sazby a superskvělé ceny za dopravu. Toto vám sdělí po e-mailu, po telefonu a dokonce i osobně. A k tomu přidají, že je to cena konečná. Podle rčení, papír snese všechno.

Tady velký pozor! Stanovení ceny stěhování NENÍ možné stanovit PŘESNĚ. Už vůbec ne po e-mailu či telefonu. Ani když shlédnete věci osobně, vždy se bude jednat plus mínus o odhad. Právě proto se stěhování účtuje na základě hodinových sazeb. A pokud firma tvrdí, že cena je konečná, jsou jen dvě možnosti. Buď lže, a nebo cenu uměle nadsadila, aby si pokryla případné protažení odhadu hodin.

Navíc, pokud srovnáváte ceny stěhování, je třeba srovnávat porovnatelné. Každá firma má jiné vozy, pojištění (pokud vůbec), jinou kvalifikaci a hlavně úroveň. Srovnávat tedy cenové nabídky stěhování v Brně pouze na základě ceny, to může dopadnout, jako když srovnáváte Škodu Favorit se Škodou Superb.

STĚHOVÁNÍ PYRAMIDY? V POHODĚ, ŽÁDNÝ PROBLÉM

Většina stěhovacích firem v Brně (asi nejen v Brně) se chlubí nepřeberným množstvím činností. Úplný Ferda mravenec. Kromě stěhování Brno, stěhování bytu, stěhování firmy, stěhování těžkých břemen, mezinárodního stěhování pomalu až do Asie, vám také vymaluje byt, odveze suť, přistaví kontejner či zrekonstruuje byt. No nekupte to, když je to tak obsáhlé.

Dejte si pozor na jednání typu „jasně, žádný problém, pohodě, to zvládneme“ atd. Většinou to znamená pravý opak. Stěhovací firma chce získat zakázku a naslibuje hory doly. A skutek? Však to znáte..

 OSOBNÍ PŘÍSTUP = PŘÍSTUP K VAŠIM VĚCEM

Výběr stěhovací firmy můžete posoudit nejlépe osobně. Pokud se firma dostaví na prohlídku, všímejte si vystupování, mnohé vám napoví.Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Pro náš výběr stěhovací firmy, bychom si mohli stanovit přímou úměru. To jak pracovníci působí navenek, zrcadlí jejich chování k vašimi věcem. Třeba když se zrovna nedíváte. Jinými slovy, pokud k vám stěhovací firma přijede rozpadlou, rezavou dodávkou s chlívkem uvnitř, pracovníci vypadají ošuntěle a „hospodsky“, buďte ujištění, že s vašimi věcmi nebudou zacházet zrovna v rukavičkách.

Uvědomte si, že to jak člověk přistupuje sám k sobě, reflektuje také jeho přístup k životu, k práci a tím i k vašim osobním věcem. Proto si dobře rezmyslete, komu je chcete svěřit.

NEJLEVNĚJŠÍ STĚHOVÁNÍ BRNO. OPRAVDU?

O nejlevnějším stěhování Brno se toho dočtete na internetu hodně. Sice nikdy nezjistíte, kdo je vlastně nejlevnější, ale přiznejme si, nikdo z nás to ani zjistit nechce. Každé malé dítě dnes ví, že za kvalitu se prostě platí. Když je nějaká služba nejlevnější, musí to mít nějakou příčinu. A tu najdete většinou úplně ve všem – v rozpadlých, neservisovaných vozech, absenci pojištění, vybavení, brigádnicích z ulice, kteří umí jen nosit apod.

Odnesou to pak bohužel vaše věci, které skončí poškrábané a mnohdy poničené. Nedovoláte se vůbec nikoho a nikde. Firma nikde neinzeruje a mnohdy i tají majitele.

 

Pokud tedy nechcete, aby s vašimi věcmi nezacházeli amatéři, pozorně vybírejte, hodnoťte reference, facebook, zeptejte se známých na zkušenosti se stěhováním v Brně. A hlavně, nevěřte, že nízká cena stěhování vám dá pocit dobrého výběru. Přinejmenším skončí vašim osobním zklamáním. V tom horším případě poničeným nábytkem a málo příjemným zážitkem ze stěhování.

Michal

Pracant  STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO 

 

 

29.5.2017

Všechny články
Rychlá poptávka
Zdarma obhlídka stěhování

Klikněte a získáte nezávaznou návštěvu technika zcela zdarma. Šetřete peníze!

ZAPŮJČENÍ KRABIC ZDARMA

Krabice Vám dovezeme až k Vám domů.

Novinky
Stěhování v Brně
29.5.2017
Stěhování Brno Praha
15.4.2017
+420 775 667 214
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).