slider 1
Jsme levnější než 90% konkurence

Proč? Zákazníci říkají, že naše služby nabízíme za obdobné hodinové sazby, ale přitom jsme rychlejší a lépe organizovaní než jiné firmy. ŠETŘETE 10%.

Nezávazně poptat
slider 2
Stěhujte efektivně, stěhujte chytře

Nabízíme nezávaznou obhlídku stěhování, kde Vám zdarma poradíme jak ušetřit za stěhování, jaké krabice Vám můžeme zapůjčit a jakou cenu od nás můžete očekávat.

NEZÁVAZNÁ OBHLÍDKA
slider 3
S námi je stěhování bezpečnější

Máme 7 let zkušeností, pojištění a ochrana Vašich věcí je pro nás prioritou a proto nabízíme balící službu ke každému stěhování.

Nezávazně poptat

Vyklízení bytů Brno

Stěhování a vyklízení bytu Brno

Nabízíme levné stěhování s vyklízením bytu v Brně a okolí. STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO je výhradní specialista na stěhování a vyklízení bytů a domů v Brně. Vyklízení bytů Brno Vám zajistí čistý a vyklizený byt.  Byty a domy vyklízíme rychle a levně, to vše za konkurenceschopné ceny.

Potřebujete levně vyklidit věci z bytu? Náš sehraný tým zvládne vyklízení bytu 3+1 v Brně do 2,5 hodiny, to vše za poctivé ceny. Měsíčně takto zvládneme vyklidit okolo 20 bytů.  

 

LEVNÉ VYKLÍZENÍ BYTŮ BRNO

S námi za vyklízení bytu v Brně nezaplatíte ani korunu navíc. Naše nízké ceny vyklízení bytů Vás příjemně překvapí. Klikněte a zadejte svou poptávku, obratem Vám sdělíme cenovou nabídku.

  • Nezávazná konzultace vyklízení
  • Cenově zvýhodněné km po Brně
  • Sleva při objednání 10 dnů předem
  • Přistavení vozu v Brně zdarma
  • Žádné příplatky za víkendy
  • Pojištění při vyklízení bytů

 

Ceník vyklízení bytů Brno

1 pracovník + vozidlo od 450 Kč/hod
Cena za km dopravy 17 Kč/km

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

 

  

 

Máte-li k vyklízení bytů Brno jakékoliv otázky, jsme tu pro Vás na čísle +420 775 667 214 nebo vyplňte tento formulář. STĚHOVÁNÍ A VYKLÍZENÍ BYTŮ BRNO – Váš solidní partner.

Rychlá poptávka
Zdarma obhlídka stěhování

Klikněte a získáte nezávaznou návštěvu technika zcela zdarma. Šetřete peníze!

ZAPŮJČENÍ KRABIC ZDARMA

Krabice Vám dovezeme až k Vám domů.

Novinky
Stěhování v Brně
29.5.2017
Stěhování Brno Praha
15.4.2017
+420 775 667 214
Pomůžeme Vám?

Zanechte nám zprávu

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).