slider 1
Jsme levnější než 90% konkurence

Proč? Zákazníci říkají, že naše služby nabízíme za obdobné hodinové sazby, ale přitom jsme rychlejší a lépe organizovaní než jiné firmy. ŠETŘETE 10%.

Nezávazně poptat
slider 2
Stěhujte efektivně, stěhujte chytře

Nabízíme nezávaznou obhlídku stěhování, kde Vám zdarma poradíme jak ušetřit za stěhování, jaké krabice Vám můžeme zapůjčit a jakou cenu od nás můžete očekávat.

NEZÁVAZNÁ OBHLÍDKA
slider 3
S námi je stěhování bezpečnější

Máme 7 let zkušeností, pojištění a ochrana Vašich věcí je pro nás prioritou a proto nabízíme balící službu ke každému stěhování.

Nezávazně poptat

LEVNÉ PŘESTĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO

Přestěhování bytu v Brně

Nabízíme levné přestěhování bytu v Brně a okolí. STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO je výhradní specialista na soukromé přestěhování bytů a domů po Brně i do celé ČR. Služba přestěhování bytů Brno Vám přinese pohodlí a pocit ochrany Vašich věcí během stěhování. Byty a domy přestěhujeme rychle a levně, to vše za konkurenceschopné ceny.

Potřebujete levně přestěhovat byt? Naše sehraná parta pracantů zvládne přestěhování bytu 3+1 v Brně do 5,5 hodiny, to vše za příjemné ceny. Měsíčně takto v Brně přestěhujeme více jak 50 bytů.

 

LEVNÉ PŘESTĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO

S námi za přestěhování bytu v Brně nezaplatíte ani korunu navíc. Naše nízké ceny přestěhování Vás jistě překvapí. Chcete-li od nás znát přesnou cenu přestěhování bytu, domluvte si bezplatnou návštěvu poradce. Zpracuje Vám cenovou kalkulaci vč. harmonogramu práce.PRACOVNÍK STĚHOVÁNÍ BYTŮ V BRNĚ

1 a více pracovníků . . . . . . 300 Kč/hod

KOMPLETNÍ CENÍK

 

S NÁMI JE PŘESTĚHOVÁNÍ BYTU ZÁBAVA

Svěřte přestěhování Vašeho bytu odborníkům. Levné přestěhování bytů s důkladným plánem Vám ušetří čas i peníze.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

 

 

Máte-li k přestěhování bytu jakékoliv otázky, jsme zde pro Vás na čísle +420 775 667 214 nebo vyplňte jednoduchý formulář. LEVNÉ PŘESTĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO – Váš bezpečný partner.

Rychlá poptávka
Zdarma obhlídka stěhování

Klikněte a získáte nezávaznou návštěvu technika zcela zdarma. Šetřete peníze!

ZAPŮJČENÍ KRABIC ZDARMA

Krabice Vám dovezeme až k Vám domů.

Novinky
Stěhování v Brně
29.5.2017
Stěhování Brno Praha
15.4.2017
+420 775 667 214
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).