slider 1
Jsme levnější než 90% konkurence

Proč? Zákazníci říkají, že naše služby nabízíme za obdobné hodinové sazby, ale přitom jsme rychlejší a lépe organizovaní než jiné firmy. ŠETŘETE 10%.

Nezávazně poptat
slider 2
Stěhujte efektivně, stěhujte chytře

Nabízíme nezávaznou obhlídku stěhování, kde Vám zdarma poradíme jak ušetřit za stěhování, jaké krabice Vám můžeme zapůjčit a jakou cenu od nás můžete očekávat.

NEZÁVAZNÁ OBHLÍDKA
slider 3
S námi je stěhování bezpečnější

Máme 7 let zkušeností, pojištění a ochrana Vašich věcí je pro nás prioritou a proto nabízíme balící službu ke každému stěhování.

Nezávazně poptat

ZAPŮJČENÍ KRABIC NA STĚHOVÁNÍ BRNO

Stěhovací krabice v Brně

Krabice na stěhování v Brně? Zapůjčíme Vám ZDARMA stěhovací krabice, plastové a šatní boxy, stěhovací pytle … Dovoz a výnos krabic po Brně. Každé stěhování bytu potřebuje kvalitní a pevné krabice. Nejsme obyčejná stěhovací firma z Brna, jako profesionálové Vám nabízíme službu zapůjčení krabic s dovozem po Brě. Pro stěhování Brno Vám navíc poskytneme i jiné obalové materiály jako jsou stěhovací pytle, šatní box a další. STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO – komplexní full servis pro Váš byt.

Stěhovací krabice s dovozem nejen po Brně

Máme pro Vás na výběr z řady typů stěhovacích krabic a dalšího obalového materiálu, který Vám usnadní přípravu na stěhování. Stačí kliknout a stěhovací krabice Brno Vám přivezeme až k Vám domů.

  • Kartonové krabice
  • Pevné banánové krabice
  • Plastové boxy s víkem pro křehké věci
  • Šatní box pro přepravu oblečení, šatů, obleků
  • Stěhovací pytle různé velikosti a pevnosti

CHCI ZAPŮJČIT KRABICE

Rychlá poptávka
Zdarma obhlídka stěhování

Klikněte a získáte nezávaznou návštěvu technika zcela zdarma. Šetřete peníze!

ZAPŮJČENÍ KRABIC ZDARMA

Krabice Vám dovezeme až k Vám domů.

Novinky
Stěhování v Brně
29.5.2017
Stěhování Brno Praha
15.4.2017
+420 775 667 214
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).