slider 1
Jsme levnější než 90% konkurence

Proč? Zákazníci říkají, že naše služby nabízíme za obdobné hodinové sazby, ale přitom jsme rychlejší a lépe organizovaní než jiné firmy. ŠETŘETE 10%.

Nezávazně poptat
slider 2
Stěhujte efektivně, stěhujte chytře

Nabízíme nezávaznou obhlídku stěhování, kde Vám zdarma poradíme jak ušetřit za stěhování, jaké krabice Vám můžeme zapůjčit a jakou cenu od nás můžete očekávat.

NEZÁVAZNÁ OBHLÍDKA
slider 3
S námi je stěhování bezpečnější

Máme 7 let zkušeností, pojištění a ochrana Vašich věcí je pro nás prioritou a proto nabízíme balící službu ke každému stěhování.

Nezávazně poptat

STĚHOVÁNÍ BYTŮ DO ZAHRANIČÍ

Mezinárodní stěhování bytů

Mezinárodní stěhování do zahraničí. Časté trasy Brno Německo, stěhování do Anglie, na Slovensko.. Stěhování bytů a domů do zahraničí. Potřebujete přestěhovat celý byt? Nebo jen několik ks nábytku či milované piano? STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO pravidelně stěhuje byty z Brna do zahraničí v rámci EU. Mezinárodní stěhování Brno vyžaduje důkladnou přípravu, využijte proto nezávazné návštěvy našeho zástupce a získejte garantovanou cenovou nabídku. 

 

KAM Z BRNA?

Stěhování bytů do zahraničí realizujeme pouze v rámci zemí EU. Nejčastěji stěhujeme do zemí jako je Německo, Anglie a Slovensko. Ze Slovenska stěhujeme nejčastěji z Bratislavy a občas i z Košic. Byty stěhujeme z Brna, obvykle velikosti 2+1 a 3+1. Váš byt přestěhujeme po celé Evropě. 

 

Nejžádanější destinace stěhování bytu

 • Stěhování bytu Brno - Anglie
 • Stěhování bytu Brno - Německo
 • Stěhování bytu Bratislava - Brno
 • Stěhování z Brna do Vídně

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

 

CO ZÍSKÁTE V CENĚ STĚHOVÁNÍ BYTU DO ZAHRANIČÍ?

Stěhování z Brna na dlouhé vzdálenosti vyžaduje pečlivé zajištění a zabalení nábytku, věcí a zařízení. Proto jsme rozšířili balící službu a při stěhování bytu do zahraničí si nemusíte dělat starosti s balením. Krabice na stěhování Vám zajistíme a přivezeme, s balením věcí Vám pomůžeme. Samozřejmostí je pro nás zahraniční pojištění. To vše pro ochranu a bezpečí Vašich věcí.

 • Bezplatná návštěva zástupce a vypracování nabídky
 • Dovoz krabic na stěhování Brno
 • Profesionální zabalení Vašich věcí
 • Demontáž a opětovnou montáž nábytkových sestav
 • Likvidaci drobného nábytku
 • Komerční pojištění pro zahraniční přepravu
 • Krátkodobé uskladnění nábytku z bytu

Mezinárodní stěhování bytů obnáší mnoho otázek, rádi Vám je zodpovíme osobně, na telefonu +420 775 667 214 nebo vyplňte krátký formulář. Přesvědčte se, že stěhování bytu do zahraničí nemusí být jen stress a chaos. Stěhujte s profesionály. Tým STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO.

Rychlá poptávka
Zdarma obhlídka stěhování

Klikněte a získáte nezávaznou návštěvu technika zcela zdarma. Šetřete peníze!

ZAPŮJČENÍ KRABIC ZDARMA

Krabice Vám dovezeme až k Vám domů.

Novinky
Stěhování v Brně
29.5.2017
Stěhování Brno Praha
15.4.2017
+420 775 667 214
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).