slider 1
Jsme levnější než 90% konkurence

Proč? Zákazníci říkají, že naše služby nabízíme za obdobné hodinové sazby, ale přitom jsme rychlejší a lépe organizovaní než jiné firmy. ŠETŘETE 10%.

Nezávazně poptat
slider 2
Stěhujte efektivně, stěhujte chytře

Nabízíme nezávaznou obhlídku stěhování, kde Vám zdarma poradíme jak ušetřit za stěhování, jaké krabice Vám můžeme zapůjčit a jakou cenu od nás můžete očekávat.

NEZÁVAZNÁ OBHLÍDKA
slider 3
S námi je stěhování bezpečnější

Máme 7 let zkušeností, pojištění a ochrana Vašich věcí je pro nás prioritou a proto nabízíme balící službu ke každému stěhování.

Nezávazně poptat

STĚHOVÁNÍ DOMŮ BRNO

Levné stěhování domu v Brně 

Vítejte ve světě stěhování domů! Jako jediná stěhovací firma z Brna se specializujeme na rezidenční stěhování domů a bytů v Brně a okolí. Stěhování domů obsahuje kompletní stěhovací servis od přípravy stěhování až po úklid domů. U stěhování Brno od nás očekávejte svižné tempo, příjemné vystupování a důraz na ochranu stěhovaných věcí. Naše čisté vozy zvládnou každý měsíc stěhování okolo 40 domů. S námi je stěhování v Brně prostě zábava!

 

CENÍK STĚHOVÁNÍ V BRNĚ

S námi získáte jistotu, že Vás stěhování domu nebude stát žádné náklady navíc. Hrajeme fair play a dohodnuté ceny neměníme. Naše ceny stěhování brno jsou navíc férové. Chcete-li vědět co nejpřesnější cenu stěhování domu, objednejte si bezplatnou návštěvu poradce, který Vám zpracuje individuální cenovou kalkulaci.PRACOVNÍCI STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO

1 a více pracovníků . . . . . . 300 Kč/hod

KOMPLETNÍ CENÍK

 

STĚHOVÁNÍ DOMŮ BRNO S PROFESIONÁLY

Svěřte stěhování svého domu specialistům. Stěhování domů s pečlivým plánováním a přípravou Vám ušetří nemalé finance. Naše sehraná parta zná stěhování bytů Brno jako své boty. Při stěhování bytů a domů si poradíme s jakýmkoliv břemenem, provádíme stěhování trezorů, stěhování těžkých břemen jakou jsou pianina a klavíry. Vestavěné skříně, postele, závěsné TV aj. demontujeme, stejně jako jiné bytové doplňky z domu. Čalouněné vozy a kvalitní pojištění pak zajistí bezpečí Vašich věcí v průběhu stěhování.   

  • Nezávazná konzultace pro efektivní stěhování domu
  • Krabice na stěhování Vám přivezeme až domů
  • Stěhování domů Brno s demontáží a montáží nábytku
  • Při rezervaci stěhování 10 dnů předem získáte speciální bonus
  • Nábytek či zařízení domu pečlivě zabalíme

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

 

 

Nezáleží, zda objednáváte stěhování malého domku či luxusní vily. Každé stěhování pro Brno je pro nás originální a každý zákazník jedinečný. Náš kvalifikovaný tým Vás odmění úsměvem a s Vašimi věcmi nakládá během stěhování domu spolehlivě a šetrně.

Provádíme stěhování po Brně, nejčastěji provádíme stěhování domů v lokacích Brno Řečkovice, stěhování Brno Královou Pole, Brno Žabovřesky, stěhování Brno Masarykova čtvrť, Brno Stránice, stěhování Brno Židenice. Nabízíme levné stěhování domů z Brna do celé ČR, stěhováním domů do zahraničí i stěhování domů do ČR. 

       

Nevíte, co se starým nábytkem či starými spotřebiči z domu? Provedeme ekologickou likvidaci starého nábytku i zařízení. Nepotřebné oblečení a lůžkoviny zavezeme do Armády spásy.

Máte-li ke stěhování domu jakékoliv dotazy, jsme Vám k dispozici na čísle +420 775 667 214 nebo vyplňte náš jednoduchý formulář. STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO – Váš spolehlivý partner.

Rychlá poptávka
Zdarma obhlídka stěhování

Klikněte a získáte nezávaznou návštěvu technika zcela zdarma. Šetřete peníze!

ZAPŮJČENÍ KRABIC ZDARMA

Krabice Vám dovezeme až k Vám domů.

Novinky
Stěhování v Brně
29.5.2017
Stěhování Brno Praha
15.4.2017
+420 775 667 214
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).