slider 1
Jsme levnější než 90% konkurence

Proč? Zákazníci říkají, že naše služby nabízíme za obdobné hodinové sazby, ale přitom jsme rychlejší a lépe organizovaní než jiné firmy. ŠETŘETE 10%.

Nezávazně poptat
slider 2
Stěhujte efektivně, stěhujte chytře

Nabízíme nezávaznou obhlídku stěhování, kde Vám zdarma poradíme jak ušetřit za stěhování, jaké krabice Vám můžeme zapůjčit a jakou cenu od nás můžete očekávat.

NEZÁVAZNÁ OBHLÍDKA
slider 3
S námi je stěhování bezpečnější

Máme 7 let zkušeností, pojištění a ochrana Vašich věcí je pro nás prioritou a proto nabízíme balící službu ke každému stěhování.

Nezávazně poptat

STĚHOVÁNÍ PIANA V ŘEČKOVICÍCH

Stěhování pian 

Podívejte se, jak vypadá takové profesionální stěhování pianina. Stěhovali jsme pianino z Řečkovic, ul. Nové náměstí do Bystrce, na ul. Pod Horkou. Stěhování pianina probíhalo z 1.patra do druhého. 

Stěhování pianin provádí zkušení kvichtaři (rozuměj siláci), kteří mají takříkajíc nastěhováno. Nestačí mít jen sílu z posilovny, je třeba mít hlavně zkušenosti. 

Zdvih pianina

Pokud potřebujete přestěhovat pianino, klavír nebo třeba trezor, zadejte online poptávku a my pro vás zpracujeme cenový rozpočet. Náš zástupce se v individuálních případech za vámi zastaví, společně projdete trasu stěhování a detaily. Na místě vám zpracuje kalkulaci, předem tak víte, kolik bude stěhování stát. 

Kolik stěhování pianina stojí? 

Cena stěhování pianina se skládá ze základní ceny dle váhy piana, počtu úkonů, hodinové sazby a počtu kilometrů. Stěhování standardního pianina Petrof v Brně z 1.patra do 1.patra vychází okolo 3500 Kč

Stěhování pianin provádíme v Brně, celé ČR i v zahraničí. Našim nejvzdálenější destinací bylo stěhování pianina z Brna do Londýna :)

Tým STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO 

Michal

Profesionální stěhování pian

2/2/2017

Všechny články
Rychlá poptávka
Zdarma obhlídka stěhování

Klikněte a získáte nezávaznou návštěvu technika zcela zdarma. Šetřete peníze!

ZAPŮJČENÍ KRABIC ZDARMA

Krabice Vám dovezeme až k Vám domů.

Novinky
Stěhování v Brně
29.5.2017
Stěhování Brno Praha
15.4.2017
+420 775 667 214
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).